HAKKIMIZDA


1969 yılında Avusturalya’da boardshort tasarımı ile temelleri atılan Quiksilver markası, 40 yıllık bu yolculuğunda Hazır Giyim sektöründe değişen trendi takip eden genç tasarımcıları ile çıkış felsefesine bağlı kalarak ve çizgisini koruyarak müşterisine sunduğu ürünlerle her kıtada önemli bir pazar payına sahip olmuştur. 20 yılı aşkın süredir de Amerika, Avusturalya ve Avrupa’da spor ve aktif giyimde pazar lideridir.

 

Bu süreçte, 1987 den itibaren, markanın üreticisi ve tedarikçisi konumunda olan Grubumuz, markanın satış ve dağıtım lisansörlüğünü de alarak, 1991 yılında Palimar A.Ş’ yi kurmuştur. Böylece Grup şirketlerimize; lisans yönetimi, distribütörlük ve perakendecilik faaliyetleri de dahil edilmiştir.

 

Palimar A.Ş. kuruluşundan bugüne, 20 yıldır; Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinde bayi ağırlıklı olmakla birlikte Türkiye’nin pek çok yerinde zincir mağazalar ve multibrand mağazalar içinde toplam 250 noktada müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca Türkiye dışında Ermenistan, Azerbeycan, Gürcistan, İran, Irak, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Kıbrıs, Türkmenistan, Suriye ve Özbekistan bölgelerinde de markanın satış ve dağıtımı şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

 

MİSYONUMUZ; Quiksilver markasını hizmet verdiğimiz tüm bölgelerimizde öncü markalardan biri olarak konumlandırmaktır. Palimar A.Ş olarak hedeflerimiz doğrultusunda sağlam, yenilikçi ve cesur adımlarla ilerlerken markaya olan inancımız en önemli motivasyon kaynağımız olmuştur.